Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Bazar software, levný software, inzerce software, prodám, na prodej

Inzerce software v rubrice PC bazar. Vložte inzerát do inzerce zdarma, inzerujte levný software.

Sponzorované odkazy
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7.../ 7

Výpis inzerátů

Prodám Arcon 14 Small Business+Kuch

Cena: 9 900 ,-Kč | 17. 12. 2017
Nabídka
Prodám Arcon 14 Small Business + makro Kuchyň 4.5 . Koupeno květen 2017 . Lze používat pouze s hardwarovým USB klíčem, který je součástí Arconu 14. PC 12900,-...
Přidat do výběru >> kraj: Pardubický, okres: Pardubice Zvýhodnit >> Prodám Arcon 14 Small Business+Kuch Detail inzerátu ...

Epixel Matrix MLM Software

Cena: dohodou | 21. 09. 2017
Nabídka

Hvis din MLM Business inneholder mange medlemmer, og hvis du ønsker å kompensere dem i henhold til nivået de oppnår, kan vår Matrix-plan MLM Software være et hjelpemiddel for å oppnå stort fortjeneste.
I matrisen MLM Plan er nedlinjene arrangert i fast bredde x høydematikk, dvs. (B x H). For å få tak i mer informasjon, logg inn på vår hjemmeside.
...
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >>  Epixel Matrix MLM Software Detail inzerátu ...

nový antivirus Norton 2011

Cena: 590 ,-Kč | 05. 12. 2016
Nabídka
nový antivirus Norton 2011, zakoupem v prodejne proton, orig. zabalen
pokud jste ze zlina frystaku ci holesova rada opredam osobne jinak postou doporucene i na dobirku...
Přidat do výběru >> kraj: Zlínský Zvýhodnit >> nový antivirus Norton 2011 Detail inzerátu ...

Online účetnictví iÚčto 1 rok

Cena: 700 ,-Kč | 11. 09. 2016
Nabídka
iÚčtem budete mít ve svých fakturách přehled a budete k nim mít přístup kdykoliv a odkudkoliv. Pomůže vám vytvořit kontrolní hlášení i přiznání k DPH ve formátu xml. Navíc si ušetříte práci, protože online faktury pošlete rovnou e-mailem! Příjemné uživatelské rozhraní a přehledné nápovědy vás povedou krok za krokem. Cena včetně poštovného na dobírku nebo osobní předání v Brně....
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Online účetnictví iÚčto 1 rok Detail inzerátu ...

Prodám Eset smart security 9

Cena: 250 ,-Kč | 29. 08. 2016
Nabídka
Prodám za výhodnou cenu elektronickou licenci (klíč) na Eset smart security 9 na 1 rok=1 pc. Platba předem na účet. Stačí pouze poslat screen (obrázek) o úhradě. A já vám obratem zašlu klíč. Cena je konečná....
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Prodám Eset smart security 9 Detail inzerátu ...

Prodám Avast internet security 2016

Cena: 250 ,-Kč | 29. 08. 2016
Nabídka
Prodám za výhodnou cenu elektronickou licenci (klíč) na Avast Internet security 2016 na 1 rok=1 pc. Platba předem na účet. Stačí pouze poslat screen (obrázek) o úhradě. A já vám obratem zašlu klíč. Cena je konečná....
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Prodám Avast internet security 2016 Detail inzerátu ...

progeCAD 2017 Professional

Cena: 7 750 ,-Kč | 20. 07. 2016
Nabídka
progeCAD Professional je špičkový 2D/3D CAD software, který je určen především pro 2D kreslení. Aplikace stejně jako všeobecně známý AutoCAD ukládá a otevírá výkresy ve formátu *.dwg/*.dxf, umí také přímo otevřít *.dgn/*.dwg/*.dxf soubory vytvořené v aplikacích Microstation a AutoCAD 2017 a jeho nižších verzích. progeCAD Professional navíc umožňuje uložení výkresů i ve formátu starších verzí AutoCAD, čímž je zajištěna dokonalá kompatibilita mezi programy progeCAD a AutoCAD.Při zakoupení plné verze obdržíte i konvertor PDF výkresů na klasické DWG výkresy, které lze zpětně upravovat. Dále je součástí programu export do 3D PDF, dynamické zadávání, převod PDF zpět na výkres, iCADLib správce bloků s více než 22 000 bloky, nástroj pro vektorizaci naskenovaných dokumentů a doplněk Google EarthTM pro publikaci. progeCAD nabízí množství funkcí jako např. expresní nástroje, ACIS objemové modelování, fotorealistické renderování, export do 3D PDF, PDF, DWF, JPG tisk, správce rastrových obrázků, př...
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> progeCAD 2017 Professional Detail inzerátu ...

SprutCAM 9

Cena: 47 000 ,-Kč | 12. 08. 2015
Nabídka
Software SprutCAM je jedním z dynamicky se rozvíjejících produktů. Obsahuje velké množství funkcí, které byly vyvinuty specialisty ze společnosti SPRUT Technology během mnoha let, kdy se snažili uspokojit potřeby zákazníků pro vytváření NC programů. Samotný systém je vysoce efektivní a obsahuje všechny požadavky a přání uživatelů, směřované ke zvýšení jeho funkčnosti a ergonomických vlastností.
Systém SprutCAM má jedno z nejlepších uživatelských rozhraní ze všech systémů CAM, které jsou na trhu v současné době dostupné. Animované funkce zobrazení a nová možnost náhledu ve více oknech umožňují velmi účinné využití dostupného pracovního prostoru. Nabízí se široká škála nástrojů pro manipulaci s objekty na obrazovce, určená k zobrazování geometrických prvků a k dispozici je mnoho dalších aktualizovaných funkcí v oblasti vývoje programů NC, které jsou připraveny k použití na NC stroji. Tato vylepšení byla provedena se záměrem zlepšení možností systému a také jednoduchosti jeho používání.
T...
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> SprutCAM 9 Detail inzerátu ...

prodej CAD Allplan 2014

Cena: dohodou | 13. 05. 2015
Nabídka
za výhodnou cenu prodám CAD Nemetschek Allplan 2014 Architektura Plus - komplexní projekční program ve 3D - včetně licence...
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> prodej CAD Allplan 2014 Detail inzerátu ...

progeCAD 2016 Professional CZ

Cena: 7 750 ,-Kč | 11. 05. 2015
Nabídka
progeCAD umožňuje načítat a ukládat výkresy ve formátu *.dwg/*.dxf pro AutoCAD® 2016 a nižší, načítat výkresy *.dgn výkresy, dále umožňuje výkresy tvořit, editovat, modifikovat a kvalitně tisknout. Podporuje hladiny, kreslení pomocí příkazů, kóty, 2D i 3D kreslení. Umí importovat PDF výkresy, převést naskenované výkresy, pracovat s externími hladinami a mnoho dalšího. Ovládání programu je obdobou ovládání AutoCAD®, a proto je přechod na progeCAD naprostou „hračkou".

progeCAD je pracuje na jádru IntelliCAD 7 se zajištěnou kompatibilitou prostředí i výkresů s AutoCAD® a AutoCAD LT®. progeCAD uživatelům umožňuje za cca 20 % ceny v porovnání s AutoCAD® vytvořit potřebnou technickou dokumentaci, a to s naprostou kompatibilitou.
Nyní vyzkoušejte program zdarma na 30 dnů....
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> progeCAD 2016 Professional CZ Detail inzerátu ...

Programátor C/C++

Cena: dohodou | 18. 04. 2015
Nabídka
Zhotovim PC programy v C/C++ dle Vašich požadavků.
Jedná se o klasické windows aplikace s matematickou, či grafickou tématikou.
Případně již hotové programy jako výpočet úroků dle Obč. Zák., výpočet
starobního důchodu, registrační pokladna či tenis trenažér jejichž triály
nabízím na svých webových stránkách dodám za Kč 200 a k tomu druhý program
zdarma. Případně v php internetový obchod nebo registrační pokladna.
...
Přidat do výběru >> kraj: Hlavní město Praha, okres: Praha 8 Zvýhodnit >> Programátor C/C++ Detail inzerátu ...

Prodám Parallels Desktop 6 for MAC

Cena: 1 200 ,-Kč | 07. 03. 2014
Nabídka
Prodám Parallels Desktop 6 for MAC CZ...
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Prodám Parallels Desktop 6 for MAC Detail inzerátu ...

Prodám Parallels Desktop 5 for MAC

Cena: 1 200 ,-Kč | 07. 03. 2014
Nabídka
Prodám Parallels Desktop 5 for MAC CZ...
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Prodám Parallels Desktop 5 for MAC Detail inzerátu ...

PC programy

Cena: dohodou | 03. 02. 2014
Nabídka
Zhotovuji PC programy v C/C++. Jedná se windows API
applikace s matematickou, či grafickou tématikou.
Levně dle Vašich požadavků....
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> PC programy Detail inzerátu ...

Webhosting a tvorba webů

Cena: dohodou | 20. 01. 2014
Nabídka
Nabízíme kvalitní webhosting a tvorbu webů. Potřebujete webové stránky, eshop nebo jinou aplikaci na internetu? Zařídíme a vyrobíme vše včetně hostingu.
...
Přidat do výběru >> kraj: Středočeský Zvýhodnit >> Webhosting a tvorba webů Detail inzerátu ...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11.../ 7
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat běžecký pás? >> Jak vybrat běžecký pás? Je pro vás pravidelné chození do tělocvičny nepředstavitelné? Pořiďte si domů vlastního pomocníka, na kterém si každou volnou chvíli můžete protáhnout tělo a dobít energii.
Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. >> Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. Několik tipů a rad při výběru eliptického trenažeru
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Volné reklamní místo >> Volné reklamní místo Chcete u nás inzerovat? Nabízíme volné místo pro PR článek. Klikněte pro více informací.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství >> Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství Nářadí za akční ceny + dárek zdarma. Doprava nad 2900 Kč zdarma.
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

Inzerce software, pc licencí. Prodej nového, použitého pc softwaru, PDA, MDA, Nokia a dalšího softwaru. Vložte inzerát do inzerce zdarma, prodejte, kupte levný software., prodám, na prodej,software, pda software, dvd software, samsung software, tv software


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace